Сергій Параджанов – спогади про генія. Четвер 18 квітня 18:00 ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на вечір пам’яті: «Сергій Параджанов – спогади про генія», присвячений 95-річчю з дня народження Маестро та 55-річчю фільму «Тіні забутих предків».

Захід відбудеться в рамках проекту «Виставка подій 1964» та за підтримки партнерів міської бібліотеки – музею «Машини часу», Вірменського культурного центру «Вардуі», міжнародного проекту «Parajanov-ART», Вірменського товариства культурних зв’язків «АОКС-Україна».

Для прихильників та поціновувачів творчості кінорежисера буде презентована виставка робіт міжнародного проекту «Parajanov-ART», де представлені експонати тематичних фотоколекцій друзів та художників, натхненних творчістю всесвітньо відомого кінорежисера Сергія Параджанова. На відвідувачів також чекає перегляд та обговорення короткометражної документальної стрічки «Ніч в музеї Параджанова», створеної близьким другом, режисером та сценаристом Романом Балаяном.

В рамках заходу пролунають музичні та вокальні номери. Відвідувачі зможуть зробити пам’ятні світлини в тематичній фотозоні.

Модератор заходу: Олена Оганесян – голова Вірменського товариства культурних зв’язків «АОКС-Україна», куратор міжнародного проекту «Parajanov-ART».

Дата: 18 квітня (четвер)
Час: 18:00
Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3 поверх
Вхід вільний.

Оставить комментарий